تبلیغات
دانلود مجموعه ارزشمند از اجراهای گروه کر - فعالیت های جدید من در انجمن سافت 98

مجموعه کامل کنسرت دختران مدرسه رامسر قبل انقلاب

فعالیت های جدید من در انجمن سافت 98

نویسنده :یاسر شیخی
تاریخ:شنبه 9 خرداد 1394-ساعت 16 و 13 دقیقه و 00 ثانیه

سلام به همه من مدتی بود بدنبال انجمنی بودم که بتونم اونجا فعالت های مستمر و بالقوه ای داشته باشم
انجمن های زیادی رو عضو هستم ولی از بین این همه انجمن ها بهترین که انتخاب کردم سافت 98 بود
وجود افرادی متخصص و کارشناسان خیره در این انجمن باعث شده که 24 ساعته پاسخ گوی قدرتمند و سریع کاربران شوند
بنده هم شخصا بدلیل دانسته هایی که در طی سالیان و فعالیت در زمینه نرم افزار و سیستم عامل ویندوز کسب کردم مشغول به فعالیت در این انجمن هستم.ما شبانه روز در تلاش هستیم در انجمن سافت 98 به بررسی و مشکلات ایجاد شده کاربران پرداخته و با کارشناسی و تفکر زیاد به حل این مسائل بپردازیم.در این انجمن مباحث بصورت تخصصی بررسی می شود.
مباحث آنتی ویروس ها نقد و بررسی رفتارشناسی آپدیت ها و موتور ها و ...
مباحث و مشکلات سیستم عامل ها و مرورگرها و کلیه نرم افزار ها
همه و همه در این انجمن (soft98)


یاسر شیخی زازرانی

قبل از هر چیز باید ذکر کنم که قوانین و اساس نامه سافت 98 را حتما مطالعه کنید

این انجمن قدرتمند پیرو قوانین انحصاری خود می باشد لطفا و حتما آن را مطالعه بفرمایید


در صورتی که قوانین این انجمن توسط کاربری نقض شود تخلف محسوب می شود و منجر به دریافت اخطار می شود

و در صورت تکرار و عدم توجه به اخطار ها منجر به اخراج همیشگی وی از انجمن می باشد


برای ورود به انجمن سافت 98 اینجا کلیک کنید

برخی از آموزش هایی که بصورت رسمی برای این انجمن منتشر نموده ام


آموزش بکاپ گیری از ویندوز آپدیت شده با نرم افزار ها و درایورهای نصب شده توسط Acronis True Image


آموزش ساخت دیسک و فلش بوتیبل از نرم افزار Paragon Hard Disk Manager 15.Premium


آموزش ساخت ستاپ های زیبا و گرافیکی با Advanced Installer Architectدر ادامه مطلب قوانین و اساس نامه انحصاری سافت 98 را می توانید مطالعه فرمایید.
قوانین کلی انجمن سافت 98 که توسط مدیریت محترم آن جناب آقای علیرضا باقری (SalaR) تهیه و تنظیم شده است


یاسر شیخی زازرانی


با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

قانون شماره 1
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در تارنما ، از واژههای مناسب در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده واژه های رکیک و نامناسب، همچنین استفاده از شماره تلفن و یا موبایل و یا نام سایت به جای نام کاربری خود اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگلیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.
(استفاده از نام‌ کاربری که فقط شامل رقم باشد مجاز نیست و حساب کاربری آن‌ها در اولین فرصت حذف خواهد شد)

قانون شماره 2
کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.
زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید.

قانون شماره 3
کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناوینی از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یك برنامه ، چطوری میتونم ، كرك برنامه و جملاتی شبیه به این پیغامها جدا خودداری نمایید كه طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد.
راهنمایی در این زمینه: برای انتخاب موضوع میتوانید از كلمات کلیدی سوال خود استفاده كنید.

قانون شماره 4
این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و یا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید و در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمن به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید كه در این صورت، بنا به تشخیص مدیریت دسترسی كاربر مربوطه به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره 5
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره 6
در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 7
در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاری (سایت و غیر) ،سایت های مشابه ،خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی كه سایت شما فعالیت آموزشی و یا فرهنگی دارد با ذكر فعالیت سایت برای شناساندن آن به كاربران میتوانید امضا را به سایت خود لینك دهید البته توجه داشته باشید كه امضا باید كوتاه باشد . همچنین در سایت محلی در انجمن ساخته شده است که شما می توانید از آن جهت تبلیغ سایت و کارهای خود استفاده نمایید.

1- از قرار دادن تصاویر به صورت چشمک زن در امضاء خودداری کنید .
2- از قرار دادن تصاویر با حجم و سایز بالا و بیش از 2 عدد در امضاء خودداری کنید.
3- از قرار دادن لینک سایر سایتها در امضاء خودداری کنید

در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 8
لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 9
مباحث مربوط به Hack (از دید منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند Crack برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 10
لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره 11
لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 12
مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.

قانون شماره 13
در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 14
چنانچه تاپیک و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خودرا دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 15
در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

قانون شماره 16
در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 17
هرگونه بحثی که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 18
در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی برای مدیر تارنما بفرستید.

قانون شماره 19
دعوت،تبلیغ و معرفی سایت شخصی و یا سایتهای مشابه به سافت 98 به هرنحوه ،از طریق پیغام شخصی ،امضا یا در انجمن های سایت از مدیران یا كاربران مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده در اولین فرصت حساب كاربری ایشان حذف خواهد شد و همچنین آدرس سایت معرفی شده نیز ف ی ل ت ر خواهد شد .كپی برنامه ها و مقالات سایت نیز تنها با ذكر نام منبع مجاز می باشد.

قانون شماره 20
در صورتی كه میخواهید از مباحث و آموزشهایی كه در این انجمنها ذكر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده كنید ذكر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امكان لینك پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذكر نمایید.

قانون شماره 21
از ایجاد تاپیک و بحث در مورد V*P*N یا ف ی لترشکن یا اینترنت م ا ه واره ای و یا سایتهایی که که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی فیلتر شدن خودداری کنید.

قانون شماره 22
از ارسال و معرفی نرم افزار و ارسال اخبار در انجمن خودداری کنید :

1- معرفی نسخه های غیر نهایی نرم افزارها (آلفا و بتا) در تاپیک های ویژه ی بخش مباحث و مشکلات نرم افزاری بلامانع می باشد .
2- جهت معرفی و دانلود نرم افزارهای جالب و کاربردی از تاپیک نرم افزارهای پیشنهادی کاربران (در این آدرس) استفاده نمایید .

قانون شماره 23
ارسال و درخواست هر گونه فعال ساز برای محصولات E*S*E*T برابر است با اخراج دائم از انجمن

قانون شماره 24
از قرار دادن عکس جنس مؤنث (نا مناسب) در آواتار ، عکس شخصی و امضاء خودداری کنید ( توضیحات تکمیلی در این پست # )

پ.ن : آواتار + عکس شخصی + امضا + فایل ضمیمه برای کاربر عادی ( عضو انجمن ) غیر فعال است و فعال نخواهد شد ( اگر هم كاربر عادیی هست كه آواتار داره، قبل از وضع این قانون گذاشته ) و تنها عضو ثابت انجمن ( آشنایی با گروه های کاربری ) میتواند از آواتار استفاده کند /

قانون شماره 25
از قرار دادن هرگونه مطلب و یا لینک دانلود درباره ابزار جاسوسی و یا Keyloggerخودداری کنید

قانون شماره 26
بعد از ایجاد تاپیک یا ارسال پست شما 15 دقیقه فرصت دارید تا در صورت اشکال یا .... پست خودتون رو ویرایش کنید در غیر این صورت بعد از گذشت 15 دقیقه امکان ویرایش نیست .

------------------------------------------------------

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما.نوع مطلب : حرفای خودم به شما 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
foot pain cream
سه شنبه 6 تیر 1396 ساعت 10 و 58 دقیقه و 44 ثانیه
Hi my friend! I wish to say that this article
is amazing, great written and come with approximately all important infos.
I would like to peer extra posts like this.
secretivepredes48.snack.ws
دوشنبه 1 خرداد 1396 ساعت 18 و 37 دقیقه و 11 ثانیه
I'm truly enjoying the design and layout of your site.
It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to come
here and visit more often. Did you hire out a designer to create your
theme? Exceptional work!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر